تعبیر خواب کامل/ فال حافظ + طالع بینی 1402 | نسخه 13.1

🎯 به وبسایت گروه نرم افزاری موفق مرجع کامل و باسابقه طراحی و تولید نرم افزارهای ترجمه و آموزشی خوش آمدید 🎯
تعبیر خواب و فال

تعبیر خواب و فال و طالع بینی کامل


 

بروزرسانی شده در تاریخ : 1402/1/21

امتیازی که کاربران این برنامه به آن داده اند
83758 رأی (4.9 امتیاز)

تعبیر خواب یوسف پیامبر و فال حافظ اندروید به همراه طالع بینی هندی ، چینی ، ایتالیایی ، رازهای موفقیت ، سخنان بزرگان ، آموزش مدیتیشن ، اصطلاحات یوگا ، قانون جذب ، مراقبه ، آشنایی با فرشتگان ، فال حافظ و شکرگزاری و بسیاری دیگر …

همچنین این نرم افزار گنجینه کاملی از آموزشهای مرتبط با رازهای موفقیت در زندگی است.

آموزش تصویری استفاده از نرم افزار تعبیرخواب و فال کامل

لازم به ذکر است این نرم افزار برگرفته از تعبیرخواب معبران مختلف (یوسف پیامبر ، ابن سیرین ، امام صادق ، منوچهر مطیعی تهرانی ، لوک اویتنهاو ، آنلی بیتون ، لیلا برایت و ..) می باشد ولی بیان تعبیرخواب معبران مختلف دلیل بر رد یا قبول صحبت های آنها نمی باشد.

ابتدا توضیحاتی از آنچه در این نرم افزار میتوان یافت سپس در ادامه می توانید این برنامه کامل را دانلود و نصب نمایید.

در بسیاری از جوامع باستانی، مانند مصر و یونان، خواب دیدن یک ارتباط فراطبیعی یا وسیله ای برای مداخله الهی قلمداد می شد که پیام آنها توسط افرادی با این قدرتهای معنوی مرتبط قابل تفسیر بود. در دوران مدرن، مکاتب مختلف روانشناسی و عصب‌شناسی نظریه‌هایی را در مورد معنی و هدف رؤیاها ارائه داده‌اند.

فال حافظ عقیده ای بین ایرانیان است که معمولاً در شب یلدا گرفته می شود. دیوان شعر خواجه شمس الدین حافظ شیرازی از پر طرفدارترین کتبی است که در خانه هر ایرانی وجود دارد. ایرانیان برای تفنن و شاید برای تصمیم گیری با زدن فال به این دیوان فرصتی برای خواندن شعر و تفسیر آن به خیر و صلاح یا به شر و ناصواب پیدا می کنند.

طالع‌بینی یا پیشگویی آینده، از طریق مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان است. علم اخترگویی یا طالع‌بینی یعنی تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان و علم اخترشناسی یعنی پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات.

یوگا مجموعه‌ای از فعالیتهای جسمی، ذهنی، و روحانی است که در هند باستان پدید آمده است. یوگا همچنین یکی از شش مکتب فلسفی آستیکه (ارتدکس) در فلسفه سنتی هندو است.

تعبیر خواب ابن سیرین و فال حافظ ، طالع بینی چینی ، قانون جذب ، طالع بینی هندی ، مراقبه ، فال ازدواج

مدیتیشن، مراقبه، یا درون پویی عملی است که در آن فرد از یک تکنیک مانند ذهن آگاهی، یا تمرکز ذهن بر روی یک موضوع، فکر یا فعالیت خاص برای آموزش توجه و آگاهی و دستیابی به یک حالت روان و آرام و پایدار ذهنی استفاده می کند. واژه پیشنهاد شده دیگر برای آن «درون‌ کاوی» است. مدیتیشن به طور کلی فنون و روش تسلط بر ذهن است. در مدیتیشن مهارتهای مختلف از جمله مهارت تسلط بر ذهن به دست می آید.

قانون جذب در فلسفه اندیشه نوین، باوری است شبه علمی که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می توانند تجربه های مثبت یا منفی را به زندگی خویش و یکدیگر وارد آورند و آن را تجربه کنند. این باور بر اساس ایده‌ای است که مردم و افکارشان هر دو از «انرژی» ساخته شده‌اند و از طریق فرایند «انرژی های همانند، همدیگر را جذب می کنند» شخص می تواند سلامت و روابط شخصی خویش را ارتقا بخشد.

باور به فرضیه جذب مبتنی بر این ایده است که مردم و افکارشان از «انرژی خالص» ساخته شده اند و از آنجا که «انرژیهای مشابه یکدیگر را جذب می کنند»، شخص می تواند با «افکار مثبت» سلامتی و ارتباطات فردی اش را بهبود بخشد.

برایان تریسی از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب گویا ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

پایه چهره خوانی بر این باور استوار شده که با بررسی و نظر دادن بر روی ظاهر یک شخص، به ویژه چهره و سیمای او، می توان به شخصیت و اخلاق وی پی برد.

مراقبه ، قانون جذب ، آشنایی با فرشتگان ، خصوصیات مردان و زنان ، ماه های تولد ، فال حافظ ، شخصیت شناسی

تشخیص اینکه دلیل حال بدتان در خانه به خاطر یک روز کاری پرتنش، فشار کاری، بی حوصلگی و در این روز‌های کرونایی دوری از دیگران است یا انرژی منفی در خانه، کار چندان سختی نیست. با توجه به احساسی که در خانه دارید، می توانید تشخیص دهید که انرژی خانه‌تان مثبت است یا منفی. شما در خانه‌ای که پر از انرژی مثبت است، احساس شادابی و سرزندگی کرده و از بودن در آن مکان احساس خوبی دارید. در نقطه مقابل، یک خانه پر از انرژی منفی باعث می شود احساس تنگی نفس، سردرد، بی‌خوابی، خستگی، بی‌قراری و ضعف کنید.

انرژی منفی و استرس باهم در ارتباط هستند، بنابراین اگر دائماً احساس آشفتگی می کنید خانه شما مقصر است! روشهای دفع انرژی منفی در این برنامه ذکر شده است که با استفاده از آنها می توانید انرژی منفی را از خود دور کنید.

هر یک از ما چیزهای خاصی را در زندگی خود دوست داریم که ممکن است برای دیگران زیاد جالب به نظر نرسد، در واقع هر انسان نظریه‌ها و ایده‌های مخصوص به خود را دارد. این تفاوت‌ها باعث شکل‌گیری انواع شخصیت می‌گردند. در واقع همین تفاوت شخصیت‌ها باعث می‌شود که شما با برخی از انسانهای دیگر بتوانید به راحتی ارتباط برقرار کنید و با آنها متحد شوید.

صرف نظر از تعاریف متفاوت، راه های زیادی برای دستیابی به موفقیت در زندگی وجود دارد اما تجربه ثابت کرده یکی از بهترین روش ها الگو گرفتن از افراد موفق و بزرگان تاریخ است.

امکانات نرم افزار تعبیرخواب و فال کامل اندروید:

۱) انواع طالع بینی و همچنین طالع بینی شما در سال 1402

۲) تعبیرخواب کامل و حرفه ای.

۳) روشهای دستیابی به آرامش روحی و موفقیت.

۴) مدیتیشن ، اصطلاحات یوگا و قوانین جذب افراد به خود.

۵) فال حافظ .

۶) طالع بینی رنگ چشم ، فصلها ، روز عشق ، تقدیر ، طالع بینی ایتالیایی ، طالع بینی روزهای هفته .

۷) ستاره شناسی ، فال امضاء و طاس ، کسب و کار ، ازدواج و طالع بینی گروه خونی .

۸) قانون جذب ، طالع بینی اسم ، فال کف دست ، فال رنگها ، اعداد شانس.

۹) چهره خوانی.

۱۰) خصوصیات افراد مختلف.

۱۱) دیکشنری اصطلاحات یوگا و مراقبه.

۱۲) رازهای موفقیت و تمرینها و آموزشهای مرتبط با آنها.

۱۳) آشنایی با فرشتگان.

۱۴) مراقبه و چگونگی انجام آن.

۱۵) قانون جذب و گام به گام چگونگی انجام آن.

تعبیر خواب و فال کامل
تعبیرخواب و فال کامل

۱۶) اسامی فرشتگان ، نشانه های فرشتگان ، اعداد فرشتگان ، چگونگی یاری گرفتن از فرشتگان ، کمک از فرشتگان در زمینه ازدواج ، نامه نوشتن به فرشتگان.

۱۷) قانون جذب و توانگری ، قوانین طلایی برایان تریسی و راه های نفوذ در دل افراد ، جملات زیبا و انرژی بخش ، دفع انرژی منفی ، اصول مجاب کردن افراد.

۱۸) آموزش رازهای زندگی.

۱۹) تمرینات و تاثیر شکرگزاری و روش استفاده از آن در زندگی و بسیاری دیگر …

۲۰) قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید.

۲۱) امکان جستجو اصطلاحات با سرعت بالا !

۲۲) امکان تغییر اندازه فونت ترجمه.

 قابل نصب بر روی اندروید 5 و بالاتر

*** توصیه می شود قبل از دانلود تعبیرخواب و فال کامل اندروید و نصب نسخه جدید نرم افزار ، ابتدا نسخه قدیمی آن را پاک کرده و بعد اقدام به نصب ورژن جدید نمایید***

*** نظرات و پیشنهادات خود را درباره این نرم افزار در بخش (نظرات و پیشنهادات داخل نرم افزار) و یا (دیدگاه ها در پایین همین صفحه) ثبت نمایید ***

*** دریافت بروزرسانی این نرم افزار به صورت رایگان فقط در وب سایت ما ***

دانلود جدیدترین نسخه تعبیرخواب و فال کامل

امتیازی که کاربران این برنامه به آن داده اند
83758 رأی (4.9 امتیاز)

بروزرسانی شده در تاریخ : 1402/1/21

دانلود مستقیم


📚 قابلیت بروزرسانی : دارد📚 فرمت فایل : apk
📚 سیستم عامل : اندروید📚 آخرین نسخه : 13.1
📚 الزامات : اندروید 5 یا بالاتر📚 دسته‌بندی : بازی
📚 حجم فایل : 24 مگابایت📚 پشتیبانی : دارد
📚 نیاز به روت : ندارد📚 نیاز به دیتا : ندارد
📚 توسعه دهنده : پژمان پناهی موفق📚 قیمت : رایگان (درون پرداخت)
راهنمای نصب : جهت دانلود ، بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و پس از دانلود فایل نصب برنامه که با فرمت apk می باشد ، نسبت به نصب آن بر روی دستگاه اندرویدی خود اقدام نمایید.

دانلود بیشتر با عضویت در شبکه های اجتماعی ما👇

اینستاگرام-لوگوinstagram تلگرام-لوگوtelegram ایتا-لوگوeitaa

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید👇

فیسبوک-لوگوfacebook جیمیل-لوگوmail.google تلگرام-لوگوtelegram واتساپ-لوگوwhatsapp پیامک-لوگوsms توییتر-لوگوtwitter لینکدین-لوگوlinkedin

نویسنده :
سرپرست گروه نرم افزاری موفق

تعداد نظرات :
13

برچسب : ندارد

تاریخ بروزرسانی : 
1402/1/21

مهندس پژمان پناهی موفق

نوشته شده توسط: سرپرست گروه نرم افزاری موفق

مهندس پژمان پناهی موفق (کارشناس نرم افزار ، طراح و توسعه دهنده و برنامه نویس وب و اپلیکیشن های اندروید و جاوا ، شبکه ، وردپرس ، سئو)

https://www.apkm.ir

تعداد نظرات : 13 دیدگاه
  1. رویا گفت:

    بسیار برنامه جالبی است

  2. شیرین گفت:

    عاااالی

  3. ناشناس گفت:

    عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *