آموزش زبان اردو به فارسی موفق ◀️ با تلفظ صوتی | نسخه 15.5

🎯 به وبسایت گروه نرم افزاری موفق مرجع کامل و باسابقه طراحی و تولید نرم افزارهای ترجمه و آموزشی خوش آمدید 🎯
خودآموز زبان اردو پاکستانی

آموزش زبان اردو موفق به همراه تلفظ


 

تاریخ انتشار برنامه : ۱۷ آذر ۱۳۹۹
بروزرسانی شده در تاریخ : ۱۰ تیر ۱۴۰۲


1580 رأی (4.9 امتیاز)

آموزش زبان اردو به فارسی موفق شامل (آموزش فشرده زبان اردو پاکستان به همراه تلفظ) که با فراگیری آن میتوانید در شرایط مختلف به زبان اردو با افراد دیگر صحبت کنید به عنوان مثال در فرودگاه ، هتل ، فروشگاه ، محل کار ، دانشگاه ، خانه و …

فیلم طرز استفاده از برنامه آموزش زبان اردو موفق با تلفظ

اگر نیاز دارید که به زبان های اردو یا فارسی صحبت کنید و مکالمه به این زبانها را بلد نیستید و یا می خواهید متن دلخواه خود را به زبان اردو یا فارسی ترجمه کنید. اگر می خواهید به گوشی موبایل یا تبلت خود جمله ای را بگویید و ترجمه آن را به زبانهای اردو یا فارسی دریافت کنید و یا قصد یادگیری مکالمه زبان های اردو و فارسی از مبتدی تا پیشرفته را دارید، برنامه آموزش زبان اردو موفق کاملا نیازهای شما را برآورده می کند، حتی تلفظ صحیح مکالمه به این زبانها را نیز در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه کامل و کاربردی به صورت اختصاصی توسط ما، طراحی و برنامه نویسی شده است و فقط در وبسایت ما (گروه نرم افزاری موفق) ارایه می شود که در ادامه این مطلب می توانید آن را به صورت کاملا امن دانلود و نصب نمایید.

دانلود آموزش زبان اردو به فارسی با تلفظ موفق

بهترین روش برای یادگیری زبانهای مختلف دنیا ، آموختن و تمرین لغات و اصطلاحات و همچنین جملات پرکاربرد و متداول در هر زبان است . هر فرد بعد از سفر به دیگر کشورها در مکانها و موقعیت های گوناگون قرار می گیرد و باید بتواند در شرایط مختلف با زبان رسمی همان کشور با دیگران صحبت کند و با مردمان آن کشور ارتباط برقرار کند.

زبان اردو یک زبان هندوآریایی است که بیشتر در جنوب آسیا مورد استفاده قرار می گیرد و زبان ملی و میانجی رسمی پاکستان است. اردو به عنوان گونه معیار فارسی شده زبان هندوستانی توصیف شده است. این زبان بیش از نیمی از واژگان خود را (بصورت مستقیم یا غیرمستقیم) و بخش عمده دستور زبان و الفبا و شعر را از زبان پارسی گرفته است. امروزه زبانهای فارسی و اردو از جمله نزدیکترین زبانهای جهان به یکدیگر به شمار می روند. زبان اردو چون در محیط زبان فارسی رشد کرده است، به شدت تحت تأثیر این زبان قرار گرفته. این تأثیر به ویژه در ادبیات اردو به حدی است که شعر اردو را پرتویی از شعر فارسی شمرده‌اند.

در نرم افزار آموزش زبان اردو موفق شما با لغات و اصطلاحات و همچنین جملات متداول و ضروری زبان اردو به همراه تلفظ کامل آنها آشنا می شوید. بنابراین با فراگیری آنها می توانید در مکانهای مختلف با دیگران به زبان اردو صحبت کنید.

الفبای زبان اردو

الف ( ا ) – با ( ب ) – پا ( پ ) – تا ( ت ) – ٹا ( ٹ ) – ث ( ث ) – جیم ( ج ) – چیم ( چ ) – بڑی ( ح ) – خ ( خ ) – دال ( د ) – ڈال ( ڈ ) – ذال ( ذ ) – را ( ر ) – ڑا ( ڑ ) – زاین ( ز ) – ژاین ( ژ ) – سین ( س ) – شین ( ش ) – صاد ( ص ) – ضاد ( ض ) – طو ( ط ) – ظو ( ظ ) – عین ( ع ) – غین ( غ ) – فا ( ف ) – قاف ( ق ) – کاف ( ک ) – گاف ( گ ) – لام ( ل ) – میم ( م ) – نون ( ن ) – نون غنّه ( ں ) – واؤ ( و ) – چھوٹی ها گول ها ( ہ ) – دو چشمی ها ( ھ ) – ہمزه ( ء ) – چھوٹی یا ( ی ) – بڑی یا ( ے )

دونگاره های همسان نازک از این قبیل‌اند:
بھ bh [bʱ] – پھ ph [pʰ] – تھ th [tʰ] – ٹھ ṭh [ʈʰ] – جھ jh [d͡ʒʰ] – چھ ch [t͡ʃʰ] – دھ dh [dʱ] – ڈھ ḍh [ɖʱ] – رھ rh [rʱ] – ڑھ ṛh [ɽʱ] – کھ kh [kʰ] – گھ gh [ɡʱ] – لھ lh [lʱ] – مھ mh [mʱ] – نھ nh [nʱ] – هھ hh [hʱ] – وھ wh [ʋʱ] – یھ yh [jʱ]

الفبای اردو بر پایه الفبای پارسی بنیان نهاده شده که با افزودن چهار حرف دیگر به الفبای فارسی تشکیل شده‌ است. این چهار حرف عبارت است از: ٹ، ڈ، ڑ، ٹ، ڈ، ڑ، ے (ی). حرف «هـ» دوچشم نیز در اردو با قلمی دیگر به صورت «ه» نمایش داده می‌ شود.

آموزش زبان اردو با تلفظ (پاکستان)

گروه نرم افزاری موفق برنامه آموزش زبان اردو به فارسی موفق را برای شما علاقه مندان به این زبان تهیه نموده. جهت دانلود برنامه آموزش زبان اردو به فارسی موفق در ادامه با ما همراه باشید. این برنامه اندروید جهت یادگیری زبان اردو طراحی شده است و توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید.

نرم افزار آموزش زبان اردو موفق بهترین برنامه اندروید برای یادگیری زبان اردو به همراه تلفظ آنها می باشد. در این برنامه شما با تمامی نکات ضروری مکالمه زبان اردو (پاکستان) آشنا شده و با یادگیری آنها می توانید به راحتی در تمامی شرایط به زبان اردو با دیگران صحبت کرده و ارتباط برقرار کنید.

آموزش زبان اردو پاکستانی
آموزش زبان اردو پاکستانی

دروس آموزشی به همراه تلفظ و همچنین ترجمه فارسی و اردو آنها مناسب برای علاقه مندان به یادگیری زبان اردو و همچنین افرادی است که می خواهند به کشور پاکستان سفر کنند. این برنامه شامل تمامی مکالمات اردو بین مردم در شرایط گوناگون می باشد.

دروس خودآموز زبان اردو شامل:

  • اشخاص ، خانواده ، آشنا شدن ، در مدرسه ، کشورها و زبانها ، خواندن و نوشتن ، اعداد ترتیبی ، ساعات روز ، روزهای هفته ، ماه ها.
  • فعالیت ها ، رنگ ها ، میوه ها و غذاها ، فصل های سال و آب و هوا.
  • در خانه ، نظافت ، قرار ملاقات ، در شهر ، در طبیعت ، خرابی ماشین.
  • بازدید از شهر ، تدارک سفر ، ورزش ، خرید ، کار ، در مطب ، در بانک ، ضمایر ملکی ، چیزی خواستن ، صفت ها ، زمان گذشته ، امری ، حرف ربط و قید … و بسیاری دیگر.
  • تلفظ کامل و واضح تمامی دروس.
  • امکان وارد کردن هر درس در لیست علاقه مندی ها جهت مطالعه بهتر.
  • این برنامه دارای مترجم متن به زبان های اردو به فارسی و انگلیسی و بالعکس با قابلیت جستجوی صوتی به همراه تلفظ کامل متن ترجمه شده است.

قابل نصب بر روی اندروید ۵ و بالاتر

*** توصیه می شود قبل از دانلود آموزش زبان اردو به فارسی موفق و نصب نسخه جدید نرم افزار ، ابتدا نسخه قدیمی را پاک کرده و بعد اقدام به نصب ورژن جدید نمایید***

*** نظرات و پیشنهادات خود را درباره این نرم افزار در بخش (نظرات و پیشنهادات داخل نرم افزار) و یا (دیدگاه ها در پایین همین صفحه) ثبت نمایید ***

*** دریافت بروز رسانی این نرم افزار به صورت رایگان فقط در وب سایت ما ***

دانلود جدیدترین نسخه آموزش زبان اردو موفق

بروزرسانی شده در تاریخ : ۱۰ تیر ۱۴۰۲

دانلود مستقیم

ترافیک دانلود لینک کمکی نیم بها

لینک کمکی

دانلود برنامه های بیشتر با عضویت در کانال تلگرام ما

کانال تلگرام ما

در صورت مشاهده هرگونه خطا در وبسایت یا برنامه، مشکل بوجود آمده را در بخش دیدگاه های همین صفحه ثبت نمایید


📚 قابلیت بروزرسانی : دارد 📚 فرمت فایل : apk
📚 سیستم عامل : اندروید 📚 آخرین نسخه : 15.5
📚 الزامات : اندروید 5 یا بالاتر 📚 دسته‌بندی : آموزش
📚 حجم فایل : 91 مگابایت 📚 نیاز به اینترنت : ندارد
📚 نیاز به روت : ندارد 📚 نیاز به دیتا : ندارد
📚 توسعه دهنده : پژمان پناهی موفق 📚 قیمت : رایگان (درون پرداخت)
راهنمای نصب : جهت دانلود ، بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و پس از دانلود فایل نصب برنامه که با فرمت apk می باشد ، نسبت به نصب آن بر روی دستگاه اندرویدی خود اقدام نمایید.

عضویت در شبکه های اجتماعی ما

instagram telegram

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

facebook mail.google telegram whatsapp sms twitter linkedin
مهندس پژمان پناهی موفق

نوشته شده توسط: سرپرست گروه نرم افزاری موفق

مهندس پژمان پناهی موفق (کارشناس نرم افزار ، طراح و توسعه دهنده و برنامه نویس وب و اپلیکیشن های اندروید و جاوا ، شبکه ، وردپرس ، سئو)

https://www.apkm.ir

تعداد نظرات : 28 دیدگاه
  1. ناشناس گفت:

    سلام بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *