آموزش زبان یونانی به فارسی موفق ◀️ تلفظ صوتی | نسخه 15.4

ارایه دهنده انواع نرم افزارهای سرگرمی و ترجمه تخصصی و آموزش تمامی زبان های دنیا
خودآموز زبان یونانی

دانلود مستقیم

آموزش زبان یونانی موفق به همراه تلفظ


 

تاریخ انتشار برنامه : 29 آذر 1399
بروزرسانی شده در تاریخ : 22 مرداد 1401


953 رای (4.9 امتیاز)

آموزش زبان یونانی به فارسی موفق شامل (آموزش فشرده زبان یونانی به همراه تلفظ) که با فراگیری آن می توانید در شرایط مختلف به زبان یونانی با افراد دیگر صحبت کنید به عنوان مثال در خانه ، محل کار ، فروشگاه ، هتل ، دانشگاه ، فرودگاه و …

برنامه خودآموز زبان یونانی موفق به همراه تلفظ

بهترین روش برای یادگیری زبانهای مختلف دنیا ، آموختن و تمرین لغات و اصطلاحات و همچنین جملات پرکاربرد و متداول در هر زبان است . هر فرد بعد از سفر به دیگر کشورها در مکانها و موقعیت های گوناگون قرار می گیرد و باید بتواند در شرایط مختلف با زبان رسمی همان کشور با دیگران صحبت کند و با مردمان آن کشور ارتباط برقرار کند.

زبان یونانی یک زبان مستقل از خانواده هندواروپایی است که در یونان، قبرس، آلبانی و سایر مناطق مدیترانه شرقی و دریای سیاه مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان دارای طولانی ترین تاریخ مستند میان زبان‌های هندواروپایی زنده است که حداقل ۳۵۰۰ سال سابقه نوشتاری را در بر می گیرد. سامانهٔ نوشتاری زبان یونانی الفبای یونانی نام دارد که از الفبای فنیقی گرفته شده و مادر خطوط لاتین، سیریلیک، ارمنی، قبطی، گوتی و چندین خط دیگر به شمار می رود.

دانلود آموزش زبان یونانی به فارسی با تلفظ موفق

در نرم افزار آموزش زبان یونانی موفق شما با لغات و اصطلاحات و همچنین جملات متداول و ضروری زبان یونانی به همراه تلفظ کامل آنها آشنا می شوید. بنابراین با فراگیری آنها می توانید در مکانهای مختلف با دیگران به زبان یونانی صحبت کنید.

الفبای یونانی

Αα آلفا – Ββ بتا – Γγ گاما – Δδ دلتا – Εε اپسیلون – Ζζ زتا – Ηη اتا – Θθ تتا – Ιι یوتا – Κκ کاپا – Λλ لامبدا – Μμ مو – Νν نو – Ξξ کسی – Οο امیکرون – Ππ پی – Ρρ رو – Σσς سیگما – Ττ تاو – Υυ اوپسیلون – Φφ فی – Χχ خی – Ψψ پسی – Ωω اومگا

حروف منسوخ:
Ϝ Ͷ ϝ ͷ واو، یگما
Ϛ ϛ ستغم
Ͱ ͱ هءت
Ϻ ϻ سن
Ϟ Ϙ ϟ ϙ قپپ
Ϡ Ͳ ϡ ͳ سمپ
Ϸ ϸ ش

الفبای یونانی الفبایی است که زبان یونانی از سده نهم پیش از تولد مسیح بدان نگاشته می‌شود. این الفبا دارای ۲۴ حروف می‌باشد و یکی از کاملترین سامانه‌های الفبایی و نیز کهن‌ترین الفبایی است که هنوز نیز کاربرد دارد. در گذشته برای نشان دادن شمارگان نیز از این الفبا سود برده می‌شد ولی امروزه یونانیان از نمادهای ریاضی برای نشان دادن شماره‌ها بهره می‌برند. الفبای یونانی از الفبای فنیقی گرفته شده است. همچنین الفبای گوتی، سیریلیک و لاتین نیز از این الفبا گرفته شده‌اند. حتی برخی می‌انگارند که الفبای ارمنی نیز از این الفبا به دست آمده.

امروزه از الفبای یونانی در ریاضیات، فیزیک، نامگذاری‌های علمی و … بسیار استفاده می‌شود. مثلاً کمترین طول موج و بیشترین انرژی در بین امواج، مربوط به پرتو گاما است، یا مثلاً از حرف دلتا Δ در فیزیک برای بازه یا در هندسه و فیزیک از حرف تتا برای بیشتر زاویه‌ها یا از سیگما برای مجموع اعداد بین بازه‌ای از اعداد استفاده می‌شود.

آموزش زبان یونانی با تلفظ

گروه نرم افزاری موفق برنامه آموزش زبان یونانی به فارسی موفق را برای شما علاقه مندان به این زبان تهیه نموده که شامل تمامی موارد بالا می باشد. جهت دانلود برنامه آموزش زبان یونانی به فارسی موفق در ادامه با ما همراه باشید. این برنامه اندروید جهت یادگیری زبان یونانی طراحی شده است و توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید.

نرم افزار آموزش زبان یونانی موفق بهترین برنامه اندروید برای یادگیری زبان یونانی به همراه تلفظ آنها می باشد که توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید. در این برنامه شما با تمامی نکات ضروری مکالمه زبان یونانی آشنا شده و با یادگیری آنها می توانید به راحتی در تمامی شرایط به زبان یونانی با دیگران صحبت کرده و ارتباط برقرار کنید.

آموزش زبان یونانی
آموزش زبان یونانی

تمامی دروس آموزشی به همراه تلفظ و همچنین ترجمه فارسی و یونانی آنها در برنامه وجود دارد و مناسب برای علاقه مندان به یادگیری زبان یونانی و همچنین افرادی است که می خواهند به کشور یونان سفر کنند. با تمرین دروس مکالمه این برنامه که شامل تمامی مکالمات بین مردم در شرایط گوناگون می توانید در شرایط مختلف با افراد دیگر به زبان یونانی صحبت کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

دروس خودآموز زبان یونانی شامل:

  • اشخاص ، خانواده ، آشنا شدن ، در مدرسه ، کشورها و زبانها ، خواندن و نوشتن ، اعداد ترتیبی ، ساعات روز ، روزهای هفته ، ماه ها.
  • در خانه ، نظافت ، قرار ملاقات ، در شهر ، در طبیعت ، خرابی ماشین.
  • بازدید از شهر ، تدارک سفر ، ورزش ، خرید ، کار ، در مطب ، در بانک ، ضمایر ملکی ، چیزی خواستن ، صفت ها ، زمان گذشته ، امری ، حرف ربط و قید … و بسیاری دیگر.
  • فعالیت ها ، رنگ ها ، میوه ها و غذاها ، فصل های سال و آب و هوا.
  • تلفظ کامل و واضح تمامی دروس.
  • امکان وارد کردن هر درس در لیست علاقه مندی ها جهت مطالعه بهتر.

این برنامه دارای مترجم متن به زبان های یونانی به فارسی و انگلیسی و بالعکس با قابلیت جستجوی صوتی به همراه تلفظ کامل متن ترجمه شده است.

قابل نصب بر روی اندروید 5 و بالاتر

*** توصیه می شود قبل از دانلود آموزش زبان یونانی به فارسی موفق و نصب نسخه جدید نرم افزار ، ابتدا نسخه قدیمی را پاک کرده و بعد اقدام به نصب ورژن جدید نمایید***

*** نظرات و پیشنهادات خود را درباره این نرم افزار در بخش (نظرات و پیشنهادات داخل نرم افزار) و یا (دیدگاه ها در پایین همین صفحه) ثبت نمایید ***

*** دریافت بروزرسانی این نرم افزار به صورت رایگان فقط در وب سایت ما ***

دانلود جدیدترین نسخه خودآموز زبان یونانی موفق

نسخه ۱ ، نسخه ۲ ، نسخه ۳ ، نسخه ۴ ، نسخه 4/5 ، نسخه ۵ ، نسخه 5/5 ، نسخه ۶ ، نسخه ۷ ، نسخه ۷/۵ ، نسخه ۸ ، نسخه ۸/۵ ، نسخه ۱۰ ، نسخه ۱۱ ، نسخه ۱۲ ، نسخه 13 ، نسخه 13/5 ، نسخه 14 ، نسخه 14/1 ، نسخه 14/2 ، نسخه 15 ، نسخه 15.3دانلود مستقیم


بروزرسانی شده در تاریخ : 22 مرداد 1401


📚 فرمت فایل : apk 📚 سیستم عامل : اندروید
📚 آخرین نسخه : 15.4 📚 الزامات : اندروید 5 یا بالاتر
📚 دسته‌بندی : آموزش 📚 حجم فایل : 122 مگابایت
📚 تست امنیت : ایمن 📚 نیاز به اینترنت : ندارد
📚 نیاز به روت : ندارد 📚 نیاز به دیتا : ندارد
📚 توسعه دهنده : پژمان پناهی موفق 📚 قیمت : رایگان (درون پرداخت)
راهنمای نصب : جهت دانلود ، بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و پس از دانلود فایل نصب برنامه که با فرمت apk می باشد ، نسبت به نصب آن بر روی دستگاه اندرویدی خود اقدام نمایید.

شبکه های اجتماعی ما

instagram telegram

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

facebook mail.google telegram whatsapp twitter linkedin
مهندس پژمان پناهی موفق

نوشته شده توسط: سرپرست گروه نرم افزاری موفق

مهندس پژمان پناهی موفق (کارشناس نرم افزار ، طراح و توسعه دهنده و برنامه نویس وب و اپلیکیشن های اندروید و جاوا ، شبکه ، وردپرس ، سئو)

https://www.apkm.ir

تعداد نظرات : 6 دیدگاه
  1. ناشناس گفت:

    عالی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.