تعرفه تبلیغات در وبسایت و تلفن همراه | گروه موفق

🎯 به وبسایت گروه نرم افزاری موفق مرجع کامل و باسابقه طراحی و تولید نرم افزارهای ترجمه و آموزشی خوش آمدید 🎯

تعرفه تبلیغات در وبسایت و تلفن همراه

همه‌ ما در کنار لپ‌ تاپ یا کامپیوتر شخصی‌ ، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اپلیکیشن‌ های موبایلی در این سال‌ ها افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است . برخی از کسب ‌و کارها  به این صورت هستند که با مخاطبانشان بیشتر از طریق گوشی و تبلت‌ها در ارتباط . از این رو برای دریافت بازخورد بهتر، اگر تبلیغات خود را به موبایل‌ها بیاورید بازدهی بهتری را دریافت خواهید کرد.

با توجه به اینکه امروزه بسیاری افراد اوقات خود را با گوشی های هوشمند خود سپری می کنند ، فضای موبایل فضای بسیار مناسبی برای تبلیغات متنی و نوتیفیکیشن می باشد. بر طبق آخرین آمارها ۵۰ درصد از جستجوهای موبایلی به خرید منتهی می شوند. بنابراین می توان گفت موبایل ابزار بسیار ارزشمندی برای تبلیغات می باشد. در ادامه میتوانید تعرفه تبلیغات در وبسایت ما و تلفن همراه را مشاهده کنید.

تعرفه تبلیغات در وبسایت و افزایش فروش با تبلیغات موبایلی

شما به سادگی و با کمترین هزینه میتوانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی و درآمد حاصل از فروش محصولات خود را چند برابر نمایید.

تبلیغات نوتیفیکیشن

اگر وبسایت شما دارای نماد اعتماد الکترونیکی است میتوانید برای نمایش تبلیغات خود با کمترین هزینه نسبت به تبلیغات موبایلی دیگر شرکتها ( ۱ به ۴ ) ، تبلیغات کسب و کار خود را بر روی صفحه نمایش تلفن همراه و تبلت هزاران کاربر به نمایش درآورید و در مدت کوتاهی آمار بازدید از وبسایت خود را چندین برابر و در نتیجه افزایش فروش محصولات خود را مشاهده نمایید.

این تبلیغات به صورت تبلیغات متنی و نوتیفیکیشن در اپلیکیشن‌های موبایل و تبلت نمایش داده می‌شود و در حال حاضر فقط برای نمایش آگهی‌ها در سیستم‌عامل اندروید می‌باشد.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه به نمایش در میاید.

تبلیغات متنی در تمام ساعات شبانه روز (۲۴ ساعت) بر روی تلفن همراه و یا تبلت به نمایش درمیاید.

تبلیغات متنی به دفعات ، در مدت اشتراک به نمایش در میاید.

برای آگاهی از تعرفه تبلیغات در وبسایت ما با ما تماس بگیرید.

برای نمایش تبلیغات متنی خود بر روی تلفن همراه از طریق نرم افزارهای پر کاربرد با ما تماس بگیرید.

نویسنده :
سرپرست گروه نرم افزاری موفق

تاریخ بروزرسانی : 
1401/5/21