امروز : یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸      ساعت : ۱۵:۲۰:۴۰
   989369180706+    [email protected]

آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ
گروه موفق آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ

آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ

ارسال شده توسط سرپرست گروه نرم افزاری موفق

بروز رسانی شده در تاریخ : جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸

اگر شما می خواهید برنامه های اندروید را بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ خود بدون نیاز به تلفن همراه و یا تبلت اندرویدی نصب و اجرا کنید ، این آموزش برای شماست.

در حالت کلی نرم افزارهای اندرویدی با فرمت apk بر روی سیستم عامل اندروید (تبلت و یا تلفن همراه اندروید) نصب و اجرا میشوند .

ولی اگر بخواهید این برنامه ها را در کامپیوتر و یا لپ تاپ خود که دارای سیستم عامل ویندوز است نصب و اجرا کنید ، باید ابتدا شبیه ساز اندروید را در کامپیوتر و یا لپ تاپ ویندوزی خود نصب نمایید .

پس از نصب و اجرای شبه ساز ، شما علاوه بر سیستم عامل ویندوز محیطی شبیه به تلفن همراه و یا تبلت اندروید نیز خواهید داشت که میتوانید در آن تمامی برنامه ها و بازی های اندرویدی را نصب و اجرا نمایید.

نصب اندروید روی کامپیوتر
نصب اندروید روی کامپیوتر

بهترین شبیه ساز برای نصب و اجرای برنامه های اندروید بر روی کامپیوتر و لپ تاپ در محیط ویندوز شبیه ساز Nox و شبیه ساز Memu است که در ادامه میتوانید آن را به صورت رایگان دانلود ، نصب و استفاده نمایید.

برای نصب نرم افزار و یا بازی اندرویدی ، کافی است که فایل apk آن را به وسیله ماوس کامپیوتر گرفته و در محیط شبیه ساز Nox و یا شبیه ساز Memu رها کنید (drag and drop) و چند لحظه صبر نمایید تا نرم افزار و یا بازی اندرویدی انتخابی شما در محیط شبیه ساز نصب شود.

نصب اندروید روی کامپیوتر و لپ تاپ

نسخه هایی که ما از این شبیه سازها (اندروید) در ادامه برای دانلود قرار داده ایم ، بر روی تمامی کامپیوترها و لپ تاپ ها (ویندوز) با قدرت های سخت افزاری مختلف قابل اجرا است.

تمامی نرم افزارهای اندرویدی ارایه شده در این وبسایت بر وی شبیه ساز Nox و همینطور شبیه ساز Memu قابل اجرا میباشد.

دانلود رایگان شبیه ساز Nox

 دانلود  

دانلود رایگان شبیه ساز Memu

 دانلود 

  • مهر ۱۸, ۱۳۹۷

برنامه های گروه نرم افزاری موفق را مستقیما از همین وبسایت دانلود و نصب نمایید
دانلود برنامه اندروید

این وبسایت ارایه دهنده نرم افزارهای طراحی شده توسط گروه نرم افزاری موفق میباشد و کلیه حقوق آن نیز متعلق به این تیم نرم افزاری است .