جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
 00989369180706  apkm.ir.mob@gmail.com

آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ
گروه نرم افزاری موفق آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ

آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ

ارسال شده توسط سرپرست گروه نرم افزاری موفق

اگر شما می خواهید برنامه های اندروید را بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ خود بدون نیاز به تلفن همراه و یا تبلت اندرویدی نصب و اجرا کنید ، این آموزش برای شماست. در ادامه آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ را دنبال نمایید.

در حالت کلی نرم افزارهای اندرویدی با فرمت apk بر روی سیستم عامل اندروید (تبلت و یا تلفن همراه اندروید) نصب و اجرا میشوند .

ولی اگر بخواهید این برنامه ها را در کامپیوتر و یا لپ تاپ خود که دارای سیستم عامل ویندوز است نصب و اجرا کنید ، باید ابتدا شبیه ساز اندروید را در کامپیوتر و یا لپ تاپ ویندوزی خود نصب نمایید .

آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ

پس از نصب و اجرای شبه ساز ، شما علاوه بر سیستم عامل ویندوز محیطی شبیه به تلفن همراه و یا تبلت اندروید نیز خواهید داشت که میتوانید در آن تمامی برنامه ها و بازی های اندرویدی را نصب و اجرا نمایید.

آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ
آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ

بهترین شبیه ساز برای نصب و اجرای برنامه های اندروید بر روی کامپیوتر و لپ تاپ در محیط ویندوز شبیه ساز Nox و شبیه ساز Memu است که در ادامه میتوانید آن را به صورت رایگان دانلود ، نصب و استفاده نمایید.

برای نصب نرم افزار و یا بازی اندرویدی ، کافی است که فایل apk آن را به وسیله ماوس کامپیوتر گرفته و در محیط شبیه ساز Nox و یا شبیه ساز Memu رها کنید (drag and drop) و چند لحظه صبر نمایید تا نرم افزار و یا بازی اندرویدی انتخابی شما در محیط شبیه ساز نصب شود.

آموزش نصب اندروید در کامپیوتر و لپ تاپ

نسخه هایی که ما از این شبیه سازها (اندروید) در ادامه برای دانلود قرار داده ایم ، بر روی تمامی کامپیوترها و لپ تاپ ها (ویندوز) با قدرت های سخت افزاری مختلف قابل اجرا است.

تمامی نرم افزارهای اندرویدی ارایه شده در این وبسایت بر وی شبیه ساز Nox و همینطور شبیه ساز Memu قابل اجرا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =


برنامه های گروه نرم افزاری موفق را مستقیما از همین وبسایت دانلود و نصب نمایید
دانلود برنامه اندروید