یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

تعرفه تبلیغات در وبسایت و تلفن همراه
گروه موفق تعرفه تبلیغات در وبسایت و تلفن همراه

تعرفه تبلیغات در وبسایت و تلفن همراه

ارسال شده توسط سرپرست گروه نرم افزاری موفق

بروزرسانی شده در تاریخ : یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸

افزایش فروش | تبلیغات موبایلی | تبلیغات در وبسایت | نوتیفیکیشن | تبلیغات متنی | اندروید


همه‌ ما در کنار لپ‌ تاپ یا کامپیوتر شخصی‌ ، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اپ‌ های موبایلی در این سال‌ها افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است . برخی از کسب‌وکارها و اپلیکشن‌ها به این شکل‌اند که با مخاطبانشان بیشتر از طریق گوشی و تبلت‌ها در ارتباط هستند . از این رو برای دریافت بازخورد بهتر، اگر تبلیغات خود را به موبایل‌ها بیاورید بازدهی بهتری را دریافت خواهید کرد. با توجه به اینکه امروزه بسیاری افراد اوقات خود را با گوشی های هوشمند خود سپری می کنند، فضای موبایل فضای بسیار مناسبی برای تبلیغات متنی و نوتیفیکیشن می باشد. بر طبق آخرین آمارها ۵۰ درصد از جستجوهای موبایلی به خرید منتهی می شوند. بنابراین می توان گفت موبایل ابزار بسیار ارزشمندی برای تبلیغات می باشد.

تعرفه تبلیغات در وبسایت ، افزایش فروش با تبلیغات موبایلی

شما به سادگی و با کمترین هزینه میتوانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی و درآمد حاصل از فروش محصولات خود را چند برابر نمایید.

تبلیغات نوتیفیکیشن

اگر وبسایت شما دارای نماد اعتماد الکترونیکی است میتوانید برای نمایش تبلیغات خود با کمترین هزینه نسبت به تبلیغات موبایلی دیگر شرکتها ( ۱ به ۴ ) ، تبلیغات کسب و کار خود را بر روی صفحه نمایش تلفن همراه و تبلت هزاران کاربر به نمایش درآورید و در مدت کوتاهی آمار بازدید از وبسایت خود را چندین برابر و در نتیجه افزایش فروش محصولات خود را مشاهده نمایید.

این تبلیغات به صورت تبلیغات متنی و نوتیفیکیشن در اپلیکیشن‌های موبایل و تبلت نمایش داده می‌شود و در حال حاضر فقط برای نمایش آگهی‌ها در سیستم‌عامل اندروید می‌باشد.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه به نمایش در میاید.

تبلیغات متنی در تمام ساعات شبانه روز (۲۴ ساعت) بر روی تلفن همراه و یا تبلت به نمایش درمیاید.

تبلیغات متنی به دفعات ، در مدت اشتراک به نمایش در میاید.

برای نمایش تبلیغات متنی خود بر روی تلفن همراه از طریق نرم افزارهای پر کاربرد با ما تماس بگیرید.

تلگرام : apkm_telegram@

کانال تلگرام : apkm_ir@

تماس با ما از طریق تلفن
۹۸۹۳۶۹۱۸۰۷۰۶+
  • یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸

برنامه های گروه نرم افزاری موفق را مستقیما از همین وبسایت دانلود و نصب نمایید
دانلود برنامه اندروید

این وبسایت ارایه دهنده نرم افزارهای طراحی شده توسط گروه نرم افزاری موفق میباشد و کلیه حقوق آن نیز متعلق به این تیم نرم افزاری است .